Anasayfa Site Haritası İletişim Bilgilerimiz Rusça

ANASAYFA    |

» Organizasyonlar
   » Organizasyonlar


FİRMA PİKNİKLERİ:


Personel kadronuzun motivasyonunu yükseltmek ve aynı zamanda grup iletişimlerine de katkı sağlamak amacı ile organize edilen firma piknik organizasyonlarımız, anlaşmalı olduğumuz 1200 kişiye kadar kapasiteli mekanda; şişme oyun parklarından, outdoor grup oyunlarına, pamuk şekerci, şerbetçi, macuncu, yörük çadırında gözlemeci gibi otantik animasyonlu yiyeceklerden; döner, mangal gibi piknik havasına uygun yiyeceklere, karikatürist, falcı gibi eğlenceli aktivitelerden, paintball, carting gibi yarışlara kadar uzanan geniş seçenekleri ile hizmet vermektedir.

TAKIM RUHU RİTİM ATÖLYESİ:

Bu projede doğaçlamalar ile şekillenen ritimler yardımı ile müziğin evrensel dili kullanılarak tüm basamaklardan personelinizin yaş, statü gibi ayrımcı kavramlardan sıyrılarak etkileşimlerini ve grup dinamiğini geliştirmeyi ve grup olarak yaratımın etkisini hissettirmeyi hedefler. Katılımcılar arasında empati duygusunun oluşmasına ve katılımcıların farkındalığının artmasına katkıda bulunur. Birlikte ve pratiğe dayalı bir çalışma olduğu için katılımcıların birbirini tanımalarına katkıda bulunur.

ETKİLİ İLETİŞİM DRAMA ATÖLYESİ:

Bu projede, kurumunuzun niteliğine ve proje amacına yönelik yazılan drama metni yardımı ile oyunun ve tiyatronun olanakları kullanılarak katılımcılarla doğrudan uygulamaya dayalı olarak çalışılmaktadır. Bu sayede katılımcıların birbirlerini anlamaları, doğrudan ve pozitif etkileşim içinde olmaları sağlanacaktır. Bu proje katılımcılar arasındaki etkileşimi ve grup dinamiğini geliştirmeyi hedefler. Katılımcılar arasında empati duygusunun oluşmasına ve katılımcıların farkındalığının artmasına katkıda bulunur. Birlikte ve pratiğe dayalı bir çalışma olduğu için katılımcıların birbirini tanımalarına katkıda bulunur.


BAYİİ TOPLANTISI:

Firmanızın bünyesinde yer alan bayilerinizle gerçekleştireceğiniz yıllık rutin toplantılarınızın mekan seçiminden teknik ekipmanlarına, program cetvellerinin hazırlanmasından gala gecesi eğlencelerine kadar a dan z ye ihtiyaç duyacağınız her türlü başlığı Sayan Tur Organizasyon  ailesi olarak sizler için organize ediyoruz.

 

© 2010 SAYAN TUR, Tüm Hakları Saklıdır.

  H.Halil Mh. İsmetpaşa Cd. Yeni Çarşı Gitaş İşhanı K:1 D:6
                                                           Gebze / Kocaeli / TÜRKİYE

Tel : +90.262 642 22 47 - 644 40 74
Fax :+90.262 646 49 25
Gsm : 0.530 661 89 26
E-mail: info@sayantur.com.tr