Anasayfa Site Haritası İletişim Bilgilerimiz Rusça
ANASAYFA Hafta Sonu Bahar Turları    | Gap Turları    | 23 Nisan Turları     |   » Ege Akdeniz Yaz Turları      |   Karadeniz Turları    | Doğu Anadolu Turları
 » Ege Akdeniz Yaz Turları

» Ege Akdeniz Turu
 
» Likya & Karya Turu
 
» Ege Üçlemesi Turu
 
» Likya Turu
 
» Güney Ege Turu
 
» Karya Turu
 
» Pamfilya Turu
 
» Kuzey Ege Turu

 

   » Ege Akdeniz Turu

EGE AKDENİZ TURU


14 - 21 - 28 MAYIS / 04 - 11 - 18 - 25 HAZİRAN / 02 - 09 - 16 - 23 - 30 TEMMUZ
06 - 13 - 20 - 27 AĞUSTOS / 03 - 10 - 17 - 24 EYLÜL

MAVİ İLE YEŞİLİN BULUŞTUĞU KIYILARA YOLCULUK...
DOĞA , TARİH , DENİZ , KUM , GÜNEŞ , HEYECAN

AQUA PARK TURU & 6 FARKLI TEKNE TURU & EGE VE AKDENİZİN EN GÜZEL PLAJLARINDA
YÜZME MOLALARI , 1 GÖL , 2 ŞELALE , 1 ADET KÖPRÜLÜ KANYON'DA RAFTİNG TURU

Dileyene Yamaç Paraşütü

1 Gece Kuşadası veya Selçuk , 2 Gece Bodrum , 1 Gece Marmaris , 2 Gece Fethiye , 1 Gece Antalya Konaklama

HER CUMA AKŞAMI HAREKET 9 GECE 10 GÜN 7 GECE OTEL KONAKLAMASI

REZERVASYON ve DETAYLI BİLGİ İÇİN;


H.Halil Mh. İsmetpaşa Cd. Yeni Çarşı Gitaş İşhanı K:1 D:6
                               Gebze / Kocaeli / TÜRKİYE


Tel : +90.262 642 22 47 - 644 40 74
Fax :+90.262 646 49 25
Gsm : 0.530 661 89 26
E-mail: info@sayantur.com.tr


1.GÜN HER CUMA: HAREKET
Değerli misafirlerimiz 21.30’da Londra Camping ( E – 5 Kenarı, Kültür Üniversitesi Yanı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı ),22.30’da Beşiktaş İnönü Stadyumunun Denize Bakan Kısmının Önünden ( Eski Açık Tribünü ) 23.30’da Kadıköy Altıyol veya Boğa olarak bilinen noktanın aşağısındaki Eski Kadıköy Salıpazarı Önünden, 00.00’de Çayırova Mc Donalds Önünden. 00.30’da İzmit Halk Evi Durağının İzmit - Adapazarı yönünden 02.00’de Bursa Kent Meydanından 07.30’da Ege Üniversitesi Bornova Sapağından, sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergâhını takiben Kuşadası - Selçuk'a hareket ediyoruz.


2.GÜN CUMARTESİ: SELÇUK – KUŞADASI – ŞİRİNCE – ADALAND AQUPARK TURU
Değerli misafirlerimiz, sabah 08.30 – 09.00 saatleri arasında Selçuk’ta verdiğimiz kahvaltı molamızın ardından gezimize başlıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz burada verilen serbest zaman ardından otelimize varış. Kısa bir dinlenme ardından Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük, en gözde su eğlence merkezi olan Adaland sizleri bir gün boyunca sırılsıklam eğlence ve heyecan dolu aktiviteler için bekliyor olacak. Arzu eden misafirlerimi farklı mekânlarında yunuslar ile yüzebilirler. ( Ekstra ) Kahkahalarınız serin mavi sularda çınladıktan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası Şehir ve Barlar Turuna ( Ekstra ) gidiyoruz.


3.GÜN PAZAR: EFES ANTİK KENTİ – KUŞADASI ŞEHİR TURU – DİDİM – BODRUM
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Türkiye’nin en büyük antik kenti olan Efes Antik Kenti ( Şehir Surları, Odeon, Bouleterion, Agora, Herakles Kapısı, Domitian Tapınağı, Kuretler Caddesi, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Celcuis Kütüphanesi, Liman Agorası, Mermerli Cadde, Antik Tiyatro, Arcadiane Caddesini ) geziyoruz. Hristiyan inancında Haç Merkezi olan Meryem Ana gezisinden sonra Kuşadası Şehir Turunu yapıyoruz. Sonrasında Didim’e hareket ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Didim denince ilk akla gelen Apollon Tapınağını gezerek, Bafa Göl’ünde çay molası veriyoruz. Milas Şehir Turu ( Panoramik ) olarak görüyoruz. Bodrum merkeze varıyoruz. Bodrum Kalesini ve Sualtı Arkeoloji Müzesini geziyoruz ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız için Bodrum’un olmazsa olmazlarından Bodrum Halikarnas Disco Turu ( Ekstra )


4.GÜN PAZARTESİ: BODRUM – BODRUM
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Bodrum denince herkesin keyif aldığı ve hissettiği farklıdır. Lakin Tekne Turu ve koyları biraz daha göze çarpmaktadır. 10.00 – 10.30 saatleri arasında otelimizden ayrılarak ilk tekne turumuz olan Bodrum Tekne Turumuza ( 1. Tekne Turu ) çıkıyoruz.( Tekne turumuzda Akvaryum Koyu, Karaada ( Panaromik ), Camel Beach, Bağla Beach, Yüzme Molaları) gezimizin ardından Mydos Kapısı ve Anfi Tiyatroyu görerek otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu ( Ekstra )


5.GÜN SALI: BODRUM – GÖKOVA – SEDİR ADASI - MARMARİS
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, iki günü geride bıraktıktan sonra Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezini yukardan fotoğraflamak için vereceğimiz molanın ardından, pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikten seyrederken “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuza ( 2. Tekne Turu ) çıkıyoruz. Azmak Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik Gökova Tekne Turumuza ( 3. Tekne Turu ) çıkıyoruz.( Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından) sonrasında Sedir Adasına çıkıyoruz. Sedir Adasında verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılıp ruhumuzu Gökova Körfezi’nde bırakıp Marmaris merkeze geçiyoruz. Marmaris Şehir Turu ardından otele varış. Akşam yemeği ve konaklama Arzu eden konuklarımızı Marmaris Barlar Sokağına götürüyoruz. ( Ekstra ) Gece hayatına inanamayacaksınız…


6.GÜN ÇARŞAMBA: MARMARİS - KÖYCEĞİZ – DALYAN – ÖLÜDENİZ – FETHİYE
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Marmaris’ten ayrılıyoruz. İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu, aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup gurup fotoğrafı çektiriyoruz, Köyceğiz içinde verilen mola ardından Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan ( Kaunos Antik Kenti’nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza ( 4. Tekne Turu ) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajın’da yüzme molasının ardından Fethiye’ye doğru yol alıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisinin ardından Akşam yemeği ve konaklama. Fethiye Barlar Turu ( Ekstra )


7.GÜN PERŞEMBE: ONİKİ ADALAR TEKNE TURU – TELMESSOS TİYATROSU – FETHİYE
Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza ( 5.Tekne Turu ) çıkıyoruz. ( Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası ( Panaromik ), Yassıcılar Adası ( Panaromik ), Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde bulunan, Telmessos Antik Tiyatrosu gezisi ardından otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile gece teknede Mehtap Turu ( Ekstra )


8.GÜN CUMA: SAKLIKENT – KEKOVA – ANTALYA
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Kaputaş Plajı’nda fotoğraf molası veriyoruz. Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza ( 6.Tekne Turu ) çıkıyoruz. ( Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı). Tekne turumuzun ardından Finike - Kumluca üzerinden Antalya bölgesindeki otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kaleiçi Bar Turu ( Ekstra )


9. GÜN CUMARTESİ: ASPENDOS – RAFTİNG - DÜDEN – KURŞUNLU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Düden Şelalesi, sonrasında Kurşunlu Şelalesi gezimizin ardından, Anadolu’da var olan ve günümüze korunması en yüksek olarak gelen Roma Tiyatrolarından olan Aspendos Antik Tiyatrosu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalardan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting ( Extra 40 TL) rafting sonrasında Afyon – Kütahya – Adapazarı güzergâhından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.


10. GÜN PAZAR: İSTANBUL’A VARIŞ
Değerli misafirlerimiz, sabah 07.00 - 08.00 saatlerinde arasında İstanbul'a varış ve Bir başka Anı Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyor. Hoşçakalın...


ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 7 Gece Y.P Konaklama
* Man Fortuna – 0 403 veya Travego Mercedes Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 7 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe 7 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet
Kaza sonucunda sürekli sakatlık durumunda
Seyahat acentesinin iflası durumunda ödenen tutar kadar para iadesi
Mesleki sorumluluk


ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

ÖNEMLİ:Müze ören yeri giriş ücretleri ofislerimizde tahsil edilmektedir. Ödeme seçeneğine göre peşin, k.kartı tek sefer veya taksitli olarak ödenebilir. Peşin ödemelerde indirim kullanılamaz. Turda kullanılmayan müze ören yeri ücretleri iade edilemez. Ofislerimizde ödeme yapmayan konuklarımız otobüste ödeme yapabilirler.

   
 

© 2010 SAYAN TUR, Tüm Hakları Saklıdır.

  H.Halil Mh. İsmetpaşa Cd. Yeni Çarşı Gitaş İşhanı K:1 D:6
                                                           Gebze / Kocaeli / TÜRKİYE

Tel : +90.262 642 22 47 - 644 40 74
Fax :+90.262 646 49 25
Gsm : 0.530 661 89 26
E-mail: info@sayantur.com.tr